Wypożyczalnia busów osobowych

Własny samochód osobowy zapewnia całkowitą niezależność od publicznych środków transportu oraz pozwala dotrzeć wszędzie i o każdej porze. Uwalnia też od konieczności dostosowywania własnych planów do możliwości technicznych czy dyspozycyjności uczynnych znajomych. Wynajem busów osobowych, które oferujemy w naszej wypożyczalni to rozwiązanie wielu problemów, począwszy wyprawy na wakacje po dowóz pracowników na konferencję.

Wypożyczalnia busów osobowych Adamczak Cars

Busy sprawdzają się w wielu sytuacjach, począwszy od konieczności dowozu gości zagranicznych na konferencję, przez wyjazd na zawody sportowe czy pielgrzymkę po dostarczenie weselników do kościoła lub restauracji. Nawet, jeśli właściciel dysponuje własnym samochodem, często konieczność przewiezienia większej grupy osób stawia go przed poważnym problemem. Jego rozwiązaniem jest Adamczak Cars – wypożyczalnia busów osobowych. Samochody, którymi dysponujemy, są przystosowane do przewozu 8 lub 9 osób, dlatego doskonale sprawdzają się podczas wyjazdów niewielkich grup, zarówno w obrębie kraju jak i za granicę. Dzienny limit dla naszych pojazdów wynosi 600 km. Pozwala to pokonać trasę do niemal każdego zakątka Polski, a także do wielu miast na terenie Niemiec, Czech, a nawet do Wiednia. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lesznie, dlatego do skorzystania z oferty zapraszamy klientów z regionu Wielkopolski. Samochody, które udostępniamy to jedne z najnowszych modeli pojazdów. W firmowej flocie mamy zarówno auta marki Ford Transit, wyprodukowane w 2018 roku, jak i o rok starsze modele Renault Trafic Grand Passenger Naszą specjalnością jest wynajem busów osobowych krótko- i długoterminowy. Dlatego z oferty mogą skorzystać osoby, które potrzebują pojazdy okazjonalnie oraz firmy, dla których samochód jest środkiem transportu niezbędnym do prowadzenia działalności.

Postaw na jakość busów osobowych do wynajęcia

Wypożyczalnia busów osobowych Adamczak Cars stawia na jak najwyższą jakość obsługi klientów. Jesteśmy konkurencyjni w stosunku do innych wypożyczalni w Lesznie dzięki temu, że dysponujemy najlepszymi samochodami. Wszystkie nasze pojazdy są sprawne technicznie, a krótki okres eksploatacji i niewielki przebieg sprawiają, że są wolne od usterek, wynikających z ich intensywnego użytkowania. Zależnie od preferencji klientów dysponujemy samochodami z automatyczną i manualną skrzynią biegów. Dodatkowo silniki wysokoprężne Diesla o sporej mocy zapewniają wygodne prowadzenie zarówno po autostradzie, jak i na drogach niższej kategorii. Wynajem busów osobowych w naszej wypożyczalni to również gwarancja wysokiego komfortu podróży. Klientom biznesowym proponujemy modele Ford Transit w wersji luksusowej. Poza wygodnymi siedzeniami z możliwością ustawienia konferencyjnego, każdy pasażer ma również dostęp do własnego gniazda USB. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w klimatyzację, która gwarantuje utrzymanie stałych warunków temperaturowych i wilgotności w kabinie podczas długiej podróży. Dużą wagę przykładamy również do niezawodności technicznej pojazdów. Dlatego każdy bus systematycznie przechodzi przegląd techniczny oraz gruntowne sprzątanie wnętrza.

Cena wypożyczenia busa osobowego

Wypożyczalnia busów osobowych Adamczak Cars wychodzi do klientów z atrakcyjną ofertą warunków wynajmu pojazdów osobowych. Jednym z naszych atutów są atrakcyjne ceny, dzięki którym jesteśmy konkurencyjni w stosunku do innych wypożyczalni. Oferujemy też optymalne kaucje, niekiedy nawet o połowę niższe od tych pobieranych w wypożyczalniach samochodów osobowych. Ceny za wynajem busa osobowego są uzależnione od długości okresu jego wypożyczenia. W przypadku wynajmu długoterminowego są one znacznie bardziej atrakcyjne, a konkretna stawka jest uzgadniana indywidualnie z każdym klientem. Twój samochód osobowy uległ awarii i nie możesz dojechać na wczasy, mecz czy konferencję? Planujesz wspólny wypad z przyjaciółmi do Niemiec i poszukujesz komfortowego środka transportu? Wypożyczalnia busów osobowych Adamczak Cars zagwarantuje Ci bezpieczne, wygodne i doskonale wyposażone auto na daleką trasę.