Wynajem busów dostawczych

Prowadzenie firmy usługowej, która wykonuje zlecenia u klienta wymaga dysponowania odpowiednim samochodem dostawczym. Z jednej strony pozwoli on dojechać pod każdy adres na czas. Z drugiej znajdzie się w nim miejsce na potrzebne materiały, narzędzia czy sprzęt. To jedna z wielu sytuacji, w których samochody dostawcze są niezastąpione. Jeśli potrzebny Ci taki pojazd – okazjonalnie lub na kilka miesięcy – wypożyczalnia samochodów dostawczych w Lesznie to miejsce, w którym go wynajmiesz.


Wypożyczalnia busów dostawczych

wynajem busów Leszno

Adamczak Cars to firma, która od wielu lat zajmuje się wynajmem samochodów. Postawiliśmy jednak na pojazdy nietypowe, które sporadycznie oferują tradycyjne wypożyczalnie. W naszej ofercie mamy wyłącznie busy – zarówno w wersji osobowej jak i samochody dostawcze. Planujesz przeprowadzkę do innego mieszkania, domu czy miasta? Potrzebny Ci odpowiedni środek transportu, którym przewieziesz cały swój dobytek? Twoja firma zmienia lokalizację i chcesz przenieść całe wyposażenie biura? U nas znajdziesz samochody dostawcze dopasowane do Twoich potrzeb. Korzystając z wypożyczalni zyskujesz komfortowy, pojemny i w pełni sprawny środek transportu, bez konieczności inwestowania w zakup drogiego pojazdu.

Samochody dostawcze Leszno – postaw na jakość! 

Jakie korzyści zapewnia Ci wynajem busa? Przede wszystkim udostępniamy go na dowolny termin. Z pojazdu możesz korzystać przez jeden dzień, podczas którego przewieziesz niezbędny ładunek. Oferujemy też auta na wynajem długoterminowy. Takie rozwiązanie sprawdzi się wtedy, gdy prowadzisz firmę, a Twój pojazd służbowy stoi w warsztacie. Wynajem busa zapewni Ci też pełną niezależność oraz możliwość dotarcia do wybranego miejsca zawsze, gdy tego potrzebujesz. Dysponujesz nim przez 24 godziny na dobę i jeździsz w zakresie dziennego limitu odległości, który wynosi aż 600 km. 

W naszej flocie znajdują się wyłącznie nowe samochody dostawcze Ford Transit Custom, wyprodukowane w 2018 roku. Nowoczesna konstrukcja, wyposażenie w wysokoprężny silnik Diesla oraz niewielki przebieg sprawiają, że są to pojazdy nie tylko komfortowe, ale również bezpieczne i bezawaryjne. Dodatkowo przykładamy ogromną wagę do ich pełnej sprawności technicznej, dlatego systematycznie są poddawane przeglądom. Samochody dostawcze z naszej wypożyczalni to najlepsze auta na wynajem w Lesznie i okolicy.

Cena wynajmu busa dostawczego

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem krótko- lub długoterminowym busa dostawczego, z pewnością interesuje Cię jego cena. W wypożyczalni Adamczak Cars oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu samochodów oraz stosunkowo niskie kaucje. Przygotowaliśmy trzy różne stawki dobowe, zależnie od tego, na jak długi okres chcesz wynająć busa. Im dłużej będziesz z niego korzystać ty mniej zapłacisz za każdy dzień. Najwyższe ceny obowiązują przy wynajmie na 1-4 dni. Jeśli potrzebujesz pojazdu dostawczego do prowadzenia firmy polecamy wynajem długoterminowy. Opłata za samochody dostawcze za każdym razem jest indywidualnie ustalana z klientem.